Pohyb & cvičení & fitness

 

V našem centru chápeme pohyb jako cestu k radosti, osobní pohodě a zdraví. Aby tomu tak skutečně bylo, nabízíme individuální přístup a péči s respektováním všech přání a specifik Vaší osobnosti. Naši trenéři Vám pomohou s výběrem a doporučí pro Vás optimální pohybovou aktivitu. Sami potom dohlédnou na to, abyste cvičili správně, aby bylo cvičení efektivní a skutečně zdraví prospěšné. Z forem pohybových aktivit preferujeme cvičení s vlastním tělem nebo jednoduchým náčiním (TRX, bosu apod.). Samozřejmostí je průběžné sledování skladby Vašeho těla na přístroji JAWON ioi 353.

 

 U nás můžete cvičit jen sami s trenérem nebo v malé skupince!

 

KRUHOVÝ TRÉNINK                                               Sleva pro dvojice i trojice!

Populární forma cvičení, při které se s pomocí "mučících nástrojů" jako TRX, Bosu, Flowin a Kettlebell procvičí a protáhnou svaly celého těla. Cvičení je vhodné především pro nabírání kondice i formování postavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PLOCHÉ BŘICHO / PEVNÝ ZADEK                                                                  Sleva pro dvojice i trojice!

​Krok za krokem k vysněné postavě. Kombinace klasického a aerobního cvičení.

 

 

KOMPENZACE SEDAVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ                                                                 Sleva pro dvojice i trojice!

​Vyčistětě si hlavu, srovnejte záda a protáhnětě celé tělo, bude vám lépe!

Vezměte partnera, kamarádku a přijďte si společně zacvičit !!!

 

 

Součástí našeho fitness programu je bezplatná analýza tělesné skladby na přístroji JAWON ioi 353.