Cyklistika & Triatlon

 
 
Balíček č. 4 - vyšetření laktátové křivky + klidové i zátěžové EKG
 
 
 
 
Vyšetření laktátu na cyklotrenažeru
 
 

 

Test probíhá na špičkovém trenažeru Kettler Ergorace. K dispozici jsou pedály se systémem SPD. Test je ale možné absolvovat i v běžné sportovní obuvi! Výsledkem je doporučení tréninkových zón v tepech za minutu, watech, resp. watech na kilogram tělesné hmotnosti.

 

 

CYKLISTICKÝ  BALÍČEK (1)  ........... zlepšete svoji kondici a trénink               1.500,-        

 

Balíček obsahuje:

 • Vyšetření laktátové křivky + klidová spirometrie                                                                                 
 • Určení tělesné skladby
 • Osobní konzultaci výsledků vyšetření

 

Výsledky funkčního vyšetření (laktátové křivky) pomohou poměrně spolehlivě určit vaše tréninkové zóny vzhledem k tepové frekvenci a výkonu tak, abyste se jako začátečníci na kole jen netrápili a skutečně spalovali tuky, popř. zvyšovali kondici anebo jako zkušenější cyklisté optimálně řídili svůj trénink.

 

 

CYKLISTICKÝ  BALÍČEK (2)  ........... s tréninkovým plánem               3.390,-                       

 

Balíček obsahuje:

 

 • Funkční vyšetření (laktátová křivka) + klidová spirometrie            
 • Určení tělesné skladby
 • Individuální tréninkový plán na 3 měsíce

 

Balíček služeb je určen začínajícím i pokročilejším cyklistům, kteří již chtějí systematicky trénovat. Balíček obsahuje tréninkový plán na tři měsíce, který vychází z výsledků funkčního vyšetření (laktátové křivky) a bere v úvahu Vaše individuální cíle (zvyšování kondice a výkonnosti, příprava na vybraný závod).

 

CYKLISTICKÝ  BALÍČEK (3)  ........... přizpůsobte výživu tréninku              2.300,-                             

 

Balíček obsahuje:

 

 • Funkční vyšetření (laktátová křivka) + klidová spirometrie            
 • Určení tělesné skladby a energetické bilance
 • Výživové poradenství

 

Balíček je určen všem cyklistům bez rozdílu výkonnosti, kteří chtějí vylepšit trénink nebo se jim nedaří hubnout. Doporučení vhodného stravovacího režimu vychází z výsledků vyšetření laktátové křivky (určení tréninkových zón) na cyklotrenažeru, z analýzy tělesné skladby a z dosavadních stravovacích zvyklostí s ohledem k osobní kondici a cíli. Vyšetření trvá přibližně dvě hodiny.

 

CYKLISTICKÝ  BALÍČEK (4)  ........... EKG + laktátová křivka            2.200,-                               

 

Balíček obsahuje:

 

 • Vyšetření srdce a laktátové křivky + klidová spirometrie            
 • Určení bezrizikových tréninkových zón
 • Klidové i zátěžové EKG
 • ​Určení tělesné skladby

 

Během jedné návštěvy získáte velmi cenné informace pro řízení tréninku a současně vyloučíme i možná zdravotní rizika (kolaps oběhové soustavy, srdeční arytmie, infarkt myokardu). Ve spolupráci s našimi předními kardiology zjistíme, na co vaše srdce má a co už je pro něj momentálně nadprahové zatížení. Doporučené tréninkové zóny vám sdělíme v hodnotách tepové frekvence i výkonu ve wattech. Současně tak minimalizujete zdravotní riziko a maximalizujete účinnost tréninku. Správně řízený trénink by měl srdce přiměřeně posilovat a zlepšovat jeho funkci a ne ho opakovaně přetěžovat! Vyšetření u nás můžete absolvovat na špičkovém trenažeru Kettler Ergorace nebo dokonce na vlastním kole na trenažeru Elite RealPower.

 

                           

 

TRIATLON

 

TRIATLONOVÝ BALÍČEK                2.500,-                                

 

Ojedinělá nabídka pro triatlonisty obsahuje vyšetření laktátové křivky na špičkovém cyklotrenažeru Kettler Ergorace a běhátku Star Trac. Výsledky vyšetření umožní efektivní řízení jak běžeckého, tak i cyklistického tréninku. Doporučení tréninkových intenzit pro běh dostanete v hodnotách tepové frekvence, rychlosti a běžeckého tempa, pro kolo v hodnotách tepové frekvence a výkonu.

 

Balíček obsahuje:

 

 • 2 x vyšetření laktátové křivky (1 x kolo, 1x běžecký trenažér)  + klidová spirometrie            
 • Určení tělesné skladby včetně množství podkožního tuku
 • 2 x osobní konzultace výsledků vyšetření

 

Obě vyšetření nelze absolvovat během jedné návštěvy. Rádi vám proto nabídneme 2 termíny. Vždy několik dní před vyšetřením byste neměli absolvovat náročnější trénink nebo závod.

 

 

BALÍČEK NA MÍRU

Rádi byste využili více služeb našeho centra a žádný z našich připravených balíčků Vám zcela nevyhovuje? Neváhejte nás oslovit a my Vám rádi připravíme balíček služeb na míru.